MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 10884001
nr 1088 4001
Bokhylla
Betsad björk, skjutdörr i glas, längd: 183 cm, djup: 31 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 februari 2017
kl 19:45:41
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
6
1.000 kr